Blog

Mizi Blog
Menü taktikleri

Menü taktikleri

12.12.2018

Müşterileriniz menünüzde yer alan onlarca seçenekle yüzleşir. En ekonomik olanı mı seçeyim? En lezzetli olanı mı seçeyim? En güzel görüneni mi seçeyim? Seçeneklerin sayısı arttıkça tercih yapmak güçleşir. Konuklarınızın karar vermeleri için geçen süreyi azaltmak ve bu arada öne çıkardığınız ürünlerin satılmasını sağlamak için önerilerimiz var.

Yazının devamı...
Menüde bunlar olmasın.

Menüde bunlar olmasın.

10.01.2019

Birçok restoran yöneticisinin yaptığı ortak hatalardan ders almakta yarar var. Siz bu hataları yapmayın.

Okunması zor– Gereğinden fazla tasarım mesajınızın önüne geçebilir. Yalın tasarımlar konuklarınızın beğenisini kazanacaktır. Farklı yazı stillerinden, renk cümbüşünden ve aşırı koyu veya aşırı açık renkli kâğıtlardan uzak durun.

Yazının devamı...
Wifi'dan daha etkin yararlanın.

Wifi'dan daha etkin yararlanın.

08.02.2019

Gün içinde yüzlerce konuğunuz işletmenize ait WiFi'yı kullanarak internete erişiyor. WiFi'ınızı konuklarınızla iletişim kurmak için kullanabilirsiniz.

Reklam mecrası– WiFi ağınızdan ücretsiz olarak internete erişim sağlamak isteyen müşterilerinizin kullanıcı adı ve şifre aldıkları sırada görüntülenen sayfada, öne çıkarmak istediğiniz ürünlerinizi, kampanyalarınızı veya reklamlarınızı izletin.

Yazının devamı...
#Mekanınız fotojenik mi?

#Mekanınız fotojenik mi?

04.04.2019

Yemekleriniz çok lezzetli, fiyatlarınız çok uygun, konumunuz harika ama özellikle genç nesil nedense pek rağbet etmiyor. Acaba yeni neslin eğilimlerini yeterince iyi anlayamıyor olabilir misiniz?

Yazının devamı...